Potěšení z chuti!

V našich laboratořích jsme vyvinuli unikátní recepturu, která představuje přirozenou rekompozici terpenového profilu proslulého Jacka Herera. Alfa-pinen, myrcen, alfa-terpinen, d-limonen, terpinolen, linalool, terpineol, geraniol – zkrátka všechny přírodní terpeny, které vám umožní užít si chutě této slavné odrůdy.

Jack Herer je sativa-dominantní odrůda konopí, kterou proslavil člověk, po němž je pojmenovaná – americký konopný aktivista a autor knihy Spiknutí proti konopí aneb Císař nemá šaty.

Odrůda je hybridní Haze zkombinovaná s NorthernLights #5 a křížencem Shiva Skunku. Společnost Sensi Seeds chtěla vyšlechtěním „Jacka Herera“ vytvořit odrůdu, která by v sobě spojovala psychické nabuzení s jedinečným aromatem sativ.

V naší nabídce najdete tzv. ready-to-use (okamžitě připravené k použití) náplně do e-cigaret (e-liquidy) s různými koncentracemi CBD, recepturu s CBG i inovativní kombinaci obou těchto látek v jednom balení!

Také jsme se rozhodli nabídnout vám i e-liquidy bez obsahu kanabinoidů, abyste si mohli přidáním CBD krystalů sami připravit náplň na míru.

Garantujeme 0 % THC

Garantujeme 0 % nikotinu

Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám